Повернутися до звичайного режиму

Перша школа (початкова) Яновська, Іванівського району в селі була побудована і відкрита в 1920 році. На превеликий жаль, дані про вчителів та учнів першої школи не збереглися .

30 серпня 1945 року Яновська початкова школа Новотроїцького району перейменована в Іванівську восьмирічну школу Новотроїцького району.

30 грудня 1962 року Іванівська восьмирічна школа Новотроїцького району переведена в Чаплинський район.

23 серпня 1963 року Іванівська восьмирічна школа Чаплинського району перейменована в Заозерненську восьмирічну школу Чаплинського району.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 5 лютого 1965 року Заозерненська восьмирічна школа Чаплинського району переведена в Каховський район. На той час в школі працювали Швець Олена Андріївна, Михайлов Анатолій Іванович, Уварова Надія Григорівна.

10 вересня 1968 року Заозерненська восьмирічна школа Каховського району рішенням виконкому Каховської районної ради реорганізована в Заозерненську початкову школу. Директором школи була Скальдіна Людмила Іллівна, пізніше Швець Сергій Сергійович. Вчителями початкових класів працювали: Тимченко Клавдія Гаврилівна, Соколова Надія Іванівна, Кошель Дар’я Миронівна, Кошель Тамара Іванівна.

15 серпня 1981 року рішенням виконкому Каховської районної ради Заозерненська початкова школа реорганізована в Заозерненську восьмирічну школу.

З 1 вересня 1988 року Заозерненська восьмирічна школа реорганізована в Заозерненську середню школу.

5 лютого 1999 року Заозерненська середня школа реорганізована а Заозерненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

1 вересня 1981 року заняття розпочалися в новій будівлі школи.

З відкриттям нової школи в колектив влилися нові вчителі: Князева (нині Земзуля )Т.В. (вчитель початкових класів), Береговий М.В. (вчитель фізичної культури), Забродська (Василенко) Л.І. (вчитель української мови та літератури), Мірошниченко (Корнієнко) Л.М. (вчитель англійської мови), Козінець І.Ф. (вчитель математики), які щойно закінчили навчальні заклади і були направлені в нашу школу на роботу. Тут, вони розпочали свою трудову діяльність, двоє з них Корнієнко Людмила Миколаївна – директор школи, вчитель англійської мови та Земзуля Тетяна Володимирівна – вчитель початкових класів працюють в даній школі по сьогоднішній день.

Директором школи працював Мостовий Микола Семенович, який викладав історію та правознавство, завучем – Ухтєєва Зінаїда Олексіївна - викладала біологію. Хомська Ганна Олександрівна – вчитель російської мови та літератури. Карпович Валентина Миколаївна – вчитель початкових класів. Кошель Дар’я Миронівна – вихователь групи продовженого дня. Соколова Надія Іванівна – вчитель початкових класів. Каменєва Лідія Володимирівна – вчитель початкових класів. Буланша Анатолій Васильович – вчитель фізики, хімії. Тимінський Станіслав Іванович – вчитель трудового навчання. Дубровик Тетяна Миколаївна – вчитель обслуговуючої праці. Чертовня Микола Іванович – вчитель образотворчого мистецтва та музики.

Разом з педагогічним колективом поріг нової школи переступило 317 учнів, які сіли за нові парти в нові, світлі, просторі класи. На той час школа була восьмирічна, а діти навчались з 0 по 8 клас.

З 15 серпня 1982 року в школу приїхали нові вчителі: сім'я Ветруків – Володимир Жанович і Валентина Василівна. Володимир Жанович прийняв обов’язки директора школи та вчителя історії, а Валентина Василівна - вчителя початкових класів та географії.

У 1983 році приїхали на роботу в школу Гук Валентина Євгенівна – вчитель біології, хімії та Захаревич Галина Іванівна – вчитель біології. Галина Іванівна працювала вчителем початкових класів, вихователем групи продовженого дня, на даний час – вчитель географії, природознавства та економіки.

У 1991 році сім'я Ветруків виїхала до міста Херсону і обов’язки директора школи прийняла на себе Корнієнко Л.М., яка працювала на цій посаді до 2018 року.

Коли в селі працював радгосп «Херсонський», який очолював директор Шешеня Володимир Васильович, то допомога школі була завжди.

Коридори школи були розмальовані художником із західної України.

У коридорі початкових класів стіни – це ілюстрації з українських та народних казок.

Центральний коридор – це малюнки до творів Т.Г.Шевченка. Ним же було зроблено бюст Великого Кобзаря, який і сьогодні стоїть в центральному коридорі школи, де проходять різні свята, урочисті лінійки, випускні вечори.

Кiлькiсть переглядiв: 617

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 29 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!