Патріотизм – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Патріотичне виховання – це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту Батьківщини, воно покликане спонукати до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу.

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина. Яка формується.

В.Сухомлинський

Патріотичне виховання здійснюється як на уроках, так і під час позакласної роботи.

У рамках національно-патріотичного виховання в Заозерненській філії проводяться різноманітні заходи: «Я українець», перегляд презентації до Дня Партизанської Слави, виховний захід «Ми роду козацького діти», хвилинка-цікавинка «Українська мово, яка ти?», «Ранкова зустріч з рідною мовою», перегляд презентації «Символи рідного краю», виставка малюнків «Козацька фортеця», година спілкування до Дня Соборності «Єдина країна Україна», «Наша мова - наша гордість» та «Ми – українці», виховний захід присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

Кiлькiсть переглядiв: 353

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 29 Березня 2021

Цей сайт безкоштовний!